Hakkımızda

Espresso kahve bizim için vazgeçilmez bir tutku...Bu tutkuyu bizim gibi kahve severler ile paylaşmak için Espresso Perfetto  Türkiye’de

İtalyan espresso kahve makineleri, kahve öğütücüleri, kahve yapım aksesuarları ve özellikle portföyünde bulundurduğu 50’yi aşkın espresso kahve çeşitleri ile Espresso Perfetto, 20 yılı aşkın bir süredir Düsseldorf, Köln, Bochum, Dortmund, Essen, Den Haag Kahire ve Istanbul'da tüm kahve makinaları ile kahve çeşitlerinin sunulduğu cafe-shop’ları, neredeyse tüm kahve makinası markaları için tam donanımlı yetkili servis merkezleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Espresso Perfetto Türkiye olarak bizler de ülkemizdeki kahve severler ile üreticiler arasında, öncelikle doğru ekipmanların sürekli bulunabilirliğini sağlayan bir köprü oluşturarak, kalite/fiyat performansı doğrultusunda en doğru makine ve ekipman seçiminin yapılabilmesi için bir destek görevi üstleniyoruz.

Doğru ekipmanların yanısıra kullanılacak ideal kahve çeşitlerini kahve severlerin kullanımına sunarak, yüzyıllar öncesinde ülkemizden Avrupa’ya ve diğer ülkelere yayılmış olan bu mucizevi içeceğin biraz da ünvanımızın etkisi ile “mükemmel espresso” ya ulaşmak için elimizden geldiğince katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

İdeal espresso için en doğru ekipmanlar ve en iyi kalitede kavrulmuş kahve çekirdekleri yanısıra çok önemli bir unsurun da bilginin paylaşımı olduğuna inanıyoruz.

Kahve kültürünü tüm yönleri ile sohbetlerimize taşıyacak, sahip olduğumuz birikimi, espresso kahve tutkunları ile paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

 Online satış mağazamızda, Rocket Espresso MilanoElektra, Vibiemme, ECM, Bezzera ve La Pavoni gibi kalitesi ve güvenilirliği ile lider konumda olan espresso kahve makineleri ve dünyanın en iyileri arasında sayılan İtalyan Anfim, Ceado, Elektra, Eureka, Quamar, Macap, Mahlkönig, Mazzer ve Rocket kahve öğütücülerini bulacaksınız.

Espresso Perfetto, en kaliteli makinalarda yapacağınız gerçek espresso’lar için İtalya’da kökleri çok eskilere dayanan, her ikisi de 1.800'lü yıllardan beri kahve kavurma işinde olan Venedik yakınlarındaki Goppion ve Meran yakınlarındaki Schreyögg şirketlerinin, nesilden nesile aktarılarak gelen kahve kavurma teknikleri ve yılların bilgi birikimi ile oluşturdukları muhteşem espresso kahve karışımlarını, tazelik ve doğal özelliklerini kaybetmeyecek şekilde ambalajlanmış paketlerinde, damak tadınıza göre farklı özelliklerde sunmaktadır.

İyi bir kahve hazırlamak için makine, öğütücü ve taze çekirdek kahvenin yanısıra ihtiyacınız olabilecek çeşitli barista aksesuarlarını da sitemizde bulabilirsiniz. 

Espresso Perfetto’da keyifli alışverişler dileğimizle, 

Espresso Perfetto Türkiye

Espresso Perfetto Gıda ve Ekipmanları Satış Pazarlama ve Ticaret A.Ş.

Acarlar İş Merkezi F Blok 3/10 Kavacık-Beykoz/İstanbul

Tel: +90 216 680 20 80 Faks: +90 216 680 20 90

Email: info@espressoperfetto.com